Mistrzostwa Gminy Lubin w Pool Bilard 8 Bil

W minioną niedzielę  w Bilardowym Centrum w Lubinie rozegrano  Indywidualne Mistrzostwa Gminy Lubin w Pool Bilard 8 Bil. Turniej otworzył przedstawiciel Gminy Lubin Alfred Pilch, a nad przebiegiem czuwali sędziowie, trenerzy i instruktorzy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Bilardowego w Lubinie.

Przed rozpoczęciem pojedynków odbył się instruktaż i pokaz gry w wykonaniu zawodników lubińskiego klubu bilardowego. Po bardzo emocjonujących pojedynkach zwycięzcami turnieju okazali się:

• W kategorii open – Stanisław Diduszko ( Krzeczyn Wielki), drugie miejsce: Kamil Piechota (Krzeczyn Wielki ), trzecie miejsca : Ryszard Kirsz (Osiek ) i Mieczysław Kwoczka (Lubin)
  • W kategorii junior amatorów zwyciężył Bartłomiej Gawrylczuk ( Krzeczyn Wielki)
  • W kategorii junior pro ( zawodniczej): Wiktor Fortuński ( Lubin ).
  • W kategorii dziewcząt : Anna Selwaniuk ( Lubin ).

Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze, zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, puchary, medale, drobne gadżety oraz pamiątkowe książeczki pt „Bilard sportem wszystkich”.

(BF)