Międzypokoleniowy test na 100 – lecie niepodległości

Takiego turnieju w Gminie Lubin z pewnością jeszcze nie było. Interaktywny test historyczny – to jedna z propozycji uczczenia roku jubileuszowego, przygotowana przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Wytypowane drużyny w multimedialnej rozgrywce zmierzą się z pytaniami dotyczącymi wielu dziedzin: historii, sportu, kultury, życia codziennego oraz postaci Józefa Piłsudskiego. Spotkajmy się w najbliższy piątek o godz. 17.00 w Osieku, by kibicować naszym faworytom, ale i sprawdzić swoją wiedzę na temat ostatniego stulecia!

Rok obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości jest wspaniałą okazją do głębszego poznania drogi naszego kraju do niepodległości i naszych dokonań po jej odzyskaniu, a także budowania wspólnoty poprzez integrację i aktywizację mieszkańców Gminy Lubin.

Profesjonalne oprogramowanie pozwalające każdemu graczowi na połączenie się z dużym ekranem sprawia, że emocje udzielą się całej widowni, która zostaje zaangażowana w multimedialną rozgrywkę.

Wytypowane drużyny zmierzą się z pytaniami dotyczącymi wielu dziedzin: historii, sportu, kultury, życia codziennego oraz postaci Józefa Piłsudskiego.

Atmosferę dodatkowo podkreślą projekcje multimedialne, tło muzyczne i efekty dźwiękowe a całość poprowadzi doświadczony konferansjer, który oprócz prowadzenia gry przybliży ciekawostki i fakty historyczne widowni.

Niezapomniane utwory związane z naszą historią przypomni zespół Lejdis.

Do wspólnej zabawy i kibicowania zapraszamy nie tylko miłośników historii. Dla publiczności również przewidziane są pytania konkursowe.

Świetlica w Osieku, w najbliższy piątek 9.11.2018 roku o godz. 17.00

ZAPRASZAMY !

(oprac.OKGL/MG)