Międzypokoleniowe warsztaty świąteczne w Niemstowie

Spotkania w bibliotece w Niemstowie na stałe wpisały się już w kalendarz spotkań mieszkańców Niemstowa. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się grudniowe zajęcia kreatywne. Również w tym roku klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas takich warsztatów.

Udział w spotkaniach wzięli zarówno seniorzy jak i dzieci. Podczas warsztatów powstały piękne bombki, kolorowe choinki z szyszek, żołędzi i korali, wianki i śmieszne bałwanki, które powodowały zachwyt i uśmiech na twarzy uczestników.

Wspólne tworzenie świątecznych prac dostarczyło nie tylko mnóstwo niezapomnianych wrażeń, pozwoliło również przeżyć radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Organizatorem zajęć była biblioteka, ale większą część materiałów wykorzystanych na warsztatach zakupiono z Funduszu Soleckiego wsi Niemstów na rok 2018. Dziękujemy za wsparcie oraz umożliwienie kreatywnej pracy twórczej oraz okazji do wspólnego spędzenia czasu, rozmów, wymiany doświadczeń oraz spotkania w miłym gronie!

(UK Gminna Biblioteka Publiczna)