„Melduję się i wygrywam” – oni już wygrali!

Dwa laptopy, dwa tablety i trzy głośniki bezprzewodowe – to nagrody, które otrzymali laureaci akcji „Melduję się w Gminie Lubin i wygrywam!”. Będziemy ją kontynuować także w tym roku. Zapraszamy do meldowania się w naszej gminie i dokonywania formalności już w nowej siedzibie przy ul. Księcia Ludwika 1 nr 3.

Losowanie laureatów ubiegłorocznej edycji akcji „Melduję się w Gminie Lubin i wygrywam” odbyło się na 59. sesji Rady Gminy, a nagrody wręczono tuż przed świętami.

Właścicielami laptopów zostali Dariusz Łapiński z Goli oraz  Gabriela Gąsior z Niemstowa. Tablety trafiły do Katarzyny Markowicz z Obory oraz Marka Kaźmierczaka z Chróstnika a głośniki bezprzewodowe do Magdaleny Wilk z Miroszowic, Łukasza Szajny z Raszówki oraz Krzysztof Wiśniosa z Krzeczyna Wielkiego.

Nagrody wręczali wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan oraz członkowie prezydium Rady Gminy Lubin przewodniczący Norbert Grabowski wraz z wiceprzewodniczącymi Sylwią Pęczkowicz-Kuduk i Marcinem Nyklewiczem oraz szefowie komisji RG: Zofia Marcinkiewicz, Andrzej Olek i Patryk Jarkowiec.

Akcja trwała od końca wakacji do 31 grudnia 2017. Formularze zadecydowało się wypełnić czterdziestu trzech naszych nowych mieszkańców z czego jeden nie spełniał wymogów regulaminu,  dlatego też zwycięzców wyłoniono z grona 42 osób.

Już dziś ogłaszamy kolejną edycję akcji „Melduję się w Gminie Lubin i wygrywam”, która rozstrzygnięta zostanie na początku 2019 r. Każdy, kto wypełni specjalną konkursową ankietę weźmie udział w losowaniu nagród, na które – wzorem ubiegłorocznej edycji – złożą się laptopy, tablety i głośniki bezprzewodowe. Możliwość wypełnienia konkursowej ankiety mają również osoby, które od początku 2018 r. dopełniły formalności meldunkowych.