Malowane farbą i sercem

W Pieszkowie zorganizowano wernisaż prac powstałych podczas warsztatów malarstwa prowadzonych przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Mamy w gminie wiele utalentowanych artystycznie osób i już wiadomo, że ich talenty będą rozwijane na kolejnych warsztatach, które powrócą po wakacjach.

W świetlicy w Pieszkowie spotkali się uczestnicy zajęć z Pieszkowa i Chróstnika. Ekspozycja wszystkich powstałych w tym czasie obrazów dała imponujący efekt. Zarówno prowadząca warsztaty Agnieszka Byszkowska, jak i dyrektor OKGL Magdalena Dubińska, dziękowały wszystkim twórcom za uczestnictwo, kreatywność i tworzenie wspaniałych prac. Wystawa była podsumowaniem całorocznej  pracy i wieńczyła dotychczasowe zmagania uczestników spotkań z kolorem, światłocieniem, fakturą…

OKGL serdecznie dziękuje organizatorkom tego spotkania za zaproszenie, m.in. Renacie Jędrak, sołtys Pieszkowa i Elżbiecie Białosiewicz sołtys Chróstnika oraz uczestniczkom warsztatów, a były nimi: Patrycja Kita, Leokadia Gimel, Grażyna Pęciak, Małgorzata Leleń, Maria Galuba, Teresa Kot, Joanna Chmielewska, Joanna Pietruszka, Agnieszka Cichoszewska, Natalia Cichoszewsa, Aleksandra Sieradzka, Hanna Sieradzka.

Warsztaty malarstwa wrócą po wakacjach, chętnych zachęcamy do uczestnictwa. Zapisy w OKGL.