Łucznicy z Raszówki wrócili z medalami

Po dwa złote i srebrne medale oraz brązowy krążek przywieźli łucznicy LZS SKS Raszówka z 10 Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie. W turnieju startowały dzieci i młodzież z województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego. Udział w zawodach wzięła 17 osobowa ekipa naszych łuczników.
Pierwsze miejsce w kategorii Młodzik Starszy zdobył Mateusz Posłuszny. Szymon Marczuk zajął ósmą pozycję, a Maciej Radomski był dziewiąty. Zespołowo w kategorii Młodzik Starszy chłopcy byli niepokonani i wywalczyli pierwsze miejsce.
W tej samej kategorii wśród dziewcząt, Ola Targowicz zajęła szóstą pozycję, a Ewelina Mazurek ósmą.
Z kolei w kategorii Młodzik Młodszy drugie miejsce zajął Mateusz Musiatowicz – z takim samym wynikiem jak zwycięzca, jednak przy mniejszej ilości dziesiątek. Kolejny nasz zawodnik, Kuba Wójcik zajął dwunastą pozycję.

W kategorii Młodzik Młodszy, dziewczętom w składzie: Iza Kożewnikow, Agata Frankiewicz, Magda Sieradzka udało się zająć wysoką czwartą lokatę.
Drugie miejsce w kategorii Apacz zajęła natomiast Małgorzata Wójcik. Z kolei Bartek Piotrowiak, w tej samej kategorii, zajął trzecie miejsce.

W kategorii Junior Młodszy Jakub Engwer uplasował się na piątej pozycji.
W najbliższą niedzielę, 11 czerwca, cała grupa startuje w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Nowej Rudzie.
Trzymamy kciuki!

(JD, JW)