Łucznicy z Raszówki mistrzami Dolnego Śląska!

Mateusz Posłuszny i Mateusz Musiatowicz z LZS SKS Raszówka przywieźli złote medale z Mistrzostw Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie. Z kolei w kategorii Apacz oraz Orlik, nasi zawodnicy zdobyli srebro i brąz. Gratulujemy.

Podczas mistrzostw w kategorii Młodzik nasi łucznicy nie mieli sobie równych. Mateusz Posłuszny zajął pierwsze miejsce w grupie Młodzik Starszy, a Szymon Marczuk był ósmy. W tej samej kategorii wśród dziewcząt Ola Targowicz była o włos od podium i zajęła czwartą pozycję. Z kolei Ewelina Mazurek była szósta.
Złoty medal zdobył także Mateusz Musiatowicz w kategorii Młodzik Młodszy. Kuba Wójcik uplasował się na czwartej pozycji. W tej samej kategorii wśród dziewcząt Magda Sieradzka zajęła siódme miejsce, Agata Frankiewicz piętnaste, a Iza Kożewnikow była osiemnasta.
Srebro udało się wywalczyć w kategorii Apacz Hubertowi Wachowskiemu. Bartek Piotrowiak był piąty, a Karol Wachowski szósty. W tej samej kategorii wśród dziewcząt Małgorzata Wójcik zajęła piątą pozycję, a Gabriela Kingier była jedenasta.
Wysokie trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła Hania Sieradzka w kategorii Orlik.

Mistrzostwa odbyły się 11 czerwca 2017 r. w Nowej Rudzie.