LUBIN. Nastolatka wypadła z tunelu technicznego

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafiła 16-latka, która dziś spadła z tunelu technicznego Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dziewczyna w stanie ciężkim została odwieziona najpierw do lubińskiej, a następnie do legnickiej lecznicy.Do zdarzenia doszło tuż nad wjazdem dla dostawców galerii.

Co nastolatka robiła w tunelu technicznym i jak się tam znalazła? – tego na razie nie wiadomo. Do zdarzenia doszło około godziny 18.30.

– Oficer dyżurny lubińskiej komendy usłyszał od jednego z patroli, że trzeba natychmiast wezwać     pogotowie ratunkowe pod galerię handlową w centrum miasta. Okazało z tunelu technicznego wypadła 16-letnia dziewczynka – mówi Karolina Hawrylciów z lubińskiej komendy policji.

Świadkowie zdarzenia mówią, że nastolatka była w towarzystwie swoich znajomych. Nagle spadła i wyglądało to tak, jakby zarwała się pod nią podłoga.

– 16- latka spadła z wysokości sześciu metrów- dodaje Karolina Hawrylciów z KPP w Lubinie.

Na miejscu zdarzenia pracowała policja i prokuratura.

SZAT