Konkurs na najpiękniejsze dekoracje świetlne

Migoczące, kolorowe światełka bez wątpienia tworzą świąteczny nastrój. Zwłaszcza kiedy natura, mimo kalendarzowej zimy, skąpi nam białego puchu. Mieszkańcy Gminy Lubin coraz chętniej dekorują domy świątecznymi iluminacjami, dlatego postanowiono ich wyróżnić i ogłoszono kolejny konkurs na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Lubin”.

To będzie zimowa edycja konkursu, przypomnijmy bowiem, że taki konkurs już przeprowadzono w tym roku, oceniając zielone ogrody mieszkańców gminy. Tym razem ocenie komisji konkursowej poddane zostaną dekoracje świetlne przy jednorodzinnych budynkach mieszkalnych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 stycznia 2018 roku. Komisja konkursowa będzie oceniać dekoracje świetlne do 17 stycznia. Członkowie komisji zastrzegają przy tym, że w czasie wizyt może ich zachwycić dom, którego do konkursu z różnych powodów nie zgłoszono. Wówczas,  jeśli jego właściciel się na to zgodzi, także będzie podlegać ocenie konkursowej. Oceniana będzie zarówno pomysłowość, jak i dbałość  o ład przestrzenny i wkomponowanie w krajobraz wsi.  Za najpiękniejsze posesje przyznane zostaną I, II i III miejsca. Ich właściciele otrzymają także nagrody rzeczowe.

(SR)

Regulamin konkursu – edycja zimowa