Konkurs na film lub fotokast

konkursRuszył konkurs pt: „Sukces zaczyna się od stypendium”. Aby wziąć udział w zabawie trzeba stworzyć krótki film lub fotokast, który będzie promował stypendia. Udział w zabawie mogą wziąć osoby od 15 roku życia, które są lub były stypendystami. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zadaniem uczestników będzie ukazanie za pomocą filmu lub fotokastu, jakie możliwości dało im stypendium i jak je wykorzystali oraz, co udział w programie stypendialnym zmienił w ich życiu. Za pomocą reportażu autor będzie mógł opowiedzieć o tym, co zawdzięcza i co osiągnął dzięki wsparciu stypendialnemu, a także w jakie działania mógł się włączyć.

Konkurs skierowany jest do byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa.

Autorzy najlepszych prac otrzymają czytniki e-booków.

Formularz karty zgłoszenia jest dostępny na stronie http://www.mojestypendium.pl/konkurs-sukces-zaczyna-sie-od-stypendium/.

W karcie zgłoszenia należy podać link do zamieszczonego w Internecie filmiku/fotokastu.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie mojestypendium.pl.

Termin zgłoszeń mija 14 października 2016 r. o godzinie 12:00.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Dobra Sieć. Partnerem Konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

/mat. organizatora/