Konkurs „Melduję się w Gminie Lubin i wygrywam” rozstrzygnięty

Wyłoniono zwycięzców akcji „Melduję się w Gminie Lubin i wygrywam”. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się na ostatniej 59. Sesji Rady Gminy Lubin. Losowanie przeprowadziły Sylwia Pęczkowicz-Kuduk, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Lubin oraz Zofia Marcinkiewicz, przewodniczącą komisji oświaty i kultury, a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała Anna Skorupa, szefowa referatu Spraw Obywatelskich UG w Lubinie.

Nowe „meldunki” to korzyści zarówno dla mieszkańców, jak i dla Gminy Lubin, przekładają się bowiem na wpływy z podatków – a im większe wpływy tym większe nakłady na inwestycje.

Akcja trwała od końca wakacji do 31 grudnia 2017. Formularze zadecydowało się wypełnić czterdziestu trzech naszych nowych mieszkańców z czego jeden nie spełniał wymogów regulaminu,  dlatego też zwycięzców wyłoniono z grona 42 osób.

Właścicielami laptopów zostali Dariusz Łapiński z Goli oraz  Gabriela Gąsior z Niemstowa. Tablety trafią do Katarzyny Markowicz z Obory oraz Marka Kaźmierczaka z Chróstnika a głośniki bezprzewodowe do Magdaleny Wilk z Miroszowic, Łukasza Szajny z Raszówki oraz Krzysztof Wiśniosa z Krzeczyna Wielkiego.

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy  i gorąco zachęcamy do meldowania się w Gminie Lubin.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek 30 marca o godz. 13.00 w sali konferencyjnej nowej siedziby Urzędu Gminy w Lubinie przy u. Księcia Ludwika I nr 3.

(MG)