Konkurs fotograficzny „Polska na 6”

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich młodych czytelników bibliotek i uczniów szkół z Dolnego Śląska do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Polska na 6”!

Młody czytelniku, czym dla Ciebie jest Polska na 6? Pokaż nam! Zrób zdjęcie. (artystyczne/reportażowe) ukazujące przyrodę, rodzinę, historię oraz ludzi i ich codzienne życie. Do wygrania czytnik e-booków!

Fotografie można przesyłać na adres walizki@wbp.wroc.pl. Więcej szczegółów w załączonym regulaminie na stronie na stronie DBP we Wrocławiu: http://www.wbp.wroc.pl/wbp/index.php?option=com_content&view=article&id=2291

Konkurs towarzyszy drugiej odsłonie tegorocznej akcji „Z książką na walizkach”, a więc piętnastym jubileuszowym spotkaniom czytelników z twórcami literatury, które tematycznie związane są z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku naszą gminę odwiedzi pisarka Ida Pierelotkin. Spotkanie zaplanowane jest na 19 października w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim.

Projekt  dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury oraz samorządów: Województwa Dolnośląskiego,  Powiatu Wałbrzyskiego i Miasta Wałbrzycha oraz dolnośląskich samorządowych instytucji kultury.

(Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce)