Konkurs dla czytelników!

Wystartowała I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w województwie dolnośląskim pod hasłem „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?” Wystarczy zastanowić się nad odpowiedzią na to pytanie, puścić wodze wyobraźni i odpowiedzieć w formie tekstu, grafiki lub video. Do wygrania jest po 500 złotych dla uczestnika konkursu i dla biblioteki.

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki!

Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Zasady:

  1. Puśćcie wodze wyobraźni i odpowiedzcie na pytanie: „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”.
  2. Odpowiedź wraz ze skanem wypełnionego formularza zgłoszeniowego prześlijcie na adres: konkurs@clicktrans.pl, w treści maila wpisując „Konkurs dla czytelników dolnośląskich bibliotek”
  3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy bibliotek z województwa dolnośląskiego
  4. Na pytanie konkursowe można odpowiedzieć w języku polskim lub angielskim.
  5. Na Wasze prace czekamy do 31 lipca 2019.

Nagrody:

  • 500 zł dla Autora lub Autorki najciekawszej odpowiedzi
  • 500 zł dla biblioteki (lub filii) wskazanej przez Laureata/kę – na zakup nowych pozycji do księgozbioru

Forma pracy:

  • tekstowa – maks. 1200 znaków bez spacji; format doc/docx/pdf
  • graficzna – zdjęcia lub grafiki; format jpg/png/pdf; łączna waga maks. 6 MB
  • wideo – maks. 1 minuta

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2019.

Zwycięska praca zostanie opublikowana na naszym blogu: http://www.info.clicktrans.pl/ lub https://clicktrans.com/blog/.

Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) i regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-biblioteki-dolnoslaskie.

Organizatorem konkursu jest serwis Clicktrans.pl, pomagający osobom szukającym transportu niestandardowych rzeczy znaleźć odpowiednich przewoźników, a przewoźnikom – zdobywać nowe zlecenia transportowe.

(GBP)