Kolorowy dzień dziecka w Raszowej

Choć czerwiec coraz większymi krokami zbliża się do końca, my po raz kolejny wracamy do imprez organizowanych na trenie naszej gminy z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Dziecka. Było ich naprawdę wiele, a tym razem zatrzymujemy się w miejscowości Raszowa…

Dmuchane zjeżdżalnie i basen z kulkami, malowanie twarzy, gry i zabawy, konkurencje sportowe i sprawnościowe, czy przeciąganie liny – to tylko niektóre atrakcje festynu z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego przez Sołtysa Eugeniusza Guta i Radę Sołecką wsi Raszowa.

Dzieci bawiły się doskonale, chętnie korzystając ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Nibylandia.

Z życzeniami, słodyczami i upominkami najmłodszych mieszkańców Raszowej odwiedził wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan oraz radny Gminy Lubin Robert Piekut.

Przepysznymi słodkimi wypiekami częstowały najmłodszych, ich rodziców i gości panie z Rady Sołeckiej Raszowej wraz z sołtysem.