Kolejny numer Wiadomości Gminnych

Fotoreportaż z Gminnego Konkursu Kulinarnego Tradycje Wielkanocne 2017, a w nim przepis na zwycięską paschę, obchody 70 – lecia powstania OSP w Księginicach, relacja z uroczystości z okazji 12. rocznicy śmierci Jana Pawła II, podsumowanie funkcjonowania rządowego programu „Rodzina 500 plus” w Gminie Lubin po roku od jego wprowadzenia – to tylko część tematów, o których piszemy w tym wydaniu Wiadomości Gminnych. Polecamy także wywiad z  Mistrzem Pszczelarskim Bolesławem Banasiem oraz relację z premiery książki ”Kresowiacy, Sybiracy Lubińscy”.

Przy okazji ukazania się świątecznego numeru Wiadomości Gminnych pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia zdrowych, radosnym i pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych, podczas których znajdą Państwo chwilę dla siebie i czas na lekturę.

Wiadomości Gminne nr 2 2017

Serdecznie pozdrawiamy