Kolejny numer Wiadomości Gminnych

Koncert Papieski, organizowany w rocznicę rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II, otwiera najnowszy numer biuletynu informacyjnego Gminy Lubin. Koncert zorganizowano tym razem w Pieszkowie, gdzie wystąpił zespół Rozśpiewane Pastuszki, a muzyczną niespodzianką były występy sołtys Pieszkowa Renaty Jędrak oraz proboszcza Wojciecha Skowrona.

W tym numerze Wiadomości Gminnych relacjonowanych jest także wiele innych uroczystych, podniosłych, jak i  integrujących chwil. Dużo miejsca poświęcamy koncertowi w Raszówce, , festynom, festiwalom i dożynkom, które trwały w naszej gminie przez wiele tygodni.

Nie zapominamy także o codzienności, czyli ważnych sprawach urzędowych, informacyjnych i inwestycyjnych. Możemy się pochwalić, że wójt Tadeusz Kielan otrzymał tytuł Ambasadora Energetyki Prosumenckiej. To efekt skutecznie wdrożonego przez Gminę Lubin programu dofinansowania instalacji fotowoltaicznych. Oprócz tego w najnowszym numerze wiele stałych i ciekawych rubryk. Życzymy miłej lektury!

(SR)

WG październik 2019