Kolejny numer Wiadomości Gminnych

Relacja z obchodów Nocy Świętojańskiej, które już po raz 10. zorganizowano w Bukownej, otwierają najnowszy numer Wiadomości Gminnych Gminy Lubin. W numerze można znaleźć wiele zdjęć i obszerną relację z tego wydarzenia. Nie mogło w tym numerze zabraknąć także relacji z innego cyklicznego i równie barwnego spotkania, czyli Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”. W rytmach z najdalszych zakątków świata na scenie w Liścu prezentowało się wiele zespołów, które publiczność długo oklaskiwała.

W tym numerze piszemy także o głosowaniu nad absolutorium dla Tadeusza Kielana wójta Gminy Lubin za realizację ubiegłorocznego budżetu. Jak zawsze poświęcamy dużo miejsca także sprawom urzędowym i inwestycjom realizowanym na terenie Gminy Lubin, to m.in. przebudowa dróg, nowe oświetlenia, chodniki i plac zabaw. Jak zawsze relacjonujemy także to, co działo się w naszych gminnych placówkach oświatowych i imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin, tym razem to wiele ciekawych wydarzeń związanych z trwającymi wakacjami. W numerze także stałe rubryki, takie jak strona seniora, sport i rozrywka. Życzymy miłej lektury!

(SR)

WG lipiec 2018