Kolejny nabór w Akademii Senioralnej!

Warsztaty komputerowe i taneczne, zajęcia na basenie, nordic walking, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, pierwsza pomoc przedmedyczna oraz nauka języka angielskiego – to tegoroczna oferta Akademii Senioralnej Gminy Lubin. Zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w zajęciach przyjmowane będą do 28 lutego 2017 r.

Projekt pod nazwą  „AKADEMIA SENIORALNA” realizowany jest przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin na zlecenie gminnego samorządu.

– Frekwencja w ubiegłorocznej edycji programu pokazała, że to absolutnie trafiony pomysł. Bardzo się cieszę, że mamy tak aktywnych seniorów. Życzę im dalszych sukcesów, możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz kondycji, ponieważ patrząc na plan zajęć tegorocznej edycji Akademii widzę, że będzie im ona potrzebna – mówi wójt Tadeusz Kielan, inicjator projektu w Gminie Lubin.

Zajęcia dla seniorów 50+ realizowane będą w grupach po min. 10 osób, poprzez cykl wyżej wymienionych zajęć w okresie: marzec – listopad 2017 (z wyłączeniem lipca i sierpnia). W przypadku języka angielskiego zorganizowane będę zajęcia zarówno dla początkujących, jak i kontynuujących naukę rozpoczętą w poprzednim roku akademickim.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Zajęcia odbywać się będą w świetlicach wiejskich oraz pracowniach komputerowych Gminy Lubin, jak również na basenach w Lubinie oraz na gminnych trasach szlaków turystycznych.

W przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesyłanie ich na adres Ośrodka Kultury Gminy Lubin, Księginice 14, 59 – 300 Lubin (tel/fax: 76/845 59 86) lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@okgminalubin.pl.

(red/OKGL)