Kolejne ograniczenia w komunikacji zbiorowej

Przypomnijmy, że od poniedziałku na wniosek Powiatu Lubińskiego bezpłatna komunikacja funkcjonuje według rozkładu jazdy obowiązujące w ferie. Od jutra zawieszone będą także trzy linie do Chocianowa, a od przyszłego poniedziałku o połowę rzadziej kursować będą autobusy pomiędzy Szklarami Górnymi a Polkowicami.

W związku ze wzrastającym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się wirusa COVIT-19 Powiat Lubiński na wniosek Gminy Chocianów zawiesza do odwołania z dniem 21 marca 2020 r. funkcjonowanie linii komunikacyjnych realizujących przewozy pasażerskie relacji Lubin –Chocianów tj. linii 111 , 121 i 131.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Polkowice w porozumieniu z Gminą Lubin, wprowadza od dnia 23 marca ograniczenia na linii komunikacji miejskiej nr 26, która kursuje pomiędzy Szklarami Górnymi a Polkowicami. Z ośmiu par połączeń zostają trzy pary. Prosimy zapoznać się z rozkładami jazdy, są one dostępne na stronie internetowej przewoźnika pod adresem  www.zkmp.pl

KOMUNIKAT_Covit-19_zawieszenie Chocianów