Kolejne miejscowości świętowały Dzień Dziecka

W Raszowej w przepięknym, zabytkowym parku, a w Chróstniku w klimatyzowanej świetlicy odbyły się imprezy z okazji Dnia Dziecka. W obydwu przypadkach maluchy bawiły się doskonale, a ze specjalnymi życzeniami przyjechał do nich wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan.

– W jakiejś niewielkiej części dziećmi pozostajemy na zawsze, dlatego to święto nas wszystkich. Bez wątpienie najważniejsi są jednak w tym dniu najmłodsi, dlatego życzę wam spełnienia wszystkich, najskrytszych marzeń, wielu powodów do radości i kochających ludzi wokół was – mówił Tadeusz Kielan.

W Raszowej dzieci bawiły się wielkich dmuchanych zjeżdżalniach, układały olbrzymie klocki, strzelały z łuku oraz brały udział w licznych konkursach i zabawach.

W Chróstniku animatorem zabawy był klaun. Na nudą nikt nie mógł narzekać, a momentami i dorośli śmiali się do łez. Maluchy puszczały mydlane bańki i grały gigantyczną piłką plażową.

Imprezy przygotowane zostały przez Sołtysów i Rady Sołeckie Raszowej i Chróstnika.

RASZOWA

CHRÓSTNIK