Karty czekają na seniorów

Gmina Lubin jest partnerem Programu Ogólnopolska Karta Seniora już od 2018 roku. Każdy mieszkaniec Gminy Lubin, który ukończył 60 lat może ubiegać się o wydanie karty. Do tej pory Gmina Lubin wydała 234 takie karty.

Karta umożliwia korzystanie ze zniżek w punktach honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora, pełna lista znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Na chwilę obecną takich punktów jest już ponad 2000, a z każdym dniem ta liczba rośnie. W programie uczestniczy ponad 150 miast i gmin.

Formularze można pobrać w pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie, Ośrodku Kultury Gminy Lubin, także na stronie Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora

https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/Formularz-glos-seniora-nowy.pdf

Zapraszamy także przedsiębiorców do współpracy. Firmy, które zdecydują się być partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora dla przedsiębiorców i przyniesie do pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie lub prześle skan zgłoszenia na adres polniak@archiwum.ug.lubin.pl.

Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszcza informacje o oferowanej zniżce na stronie internetowej Głos Seniora.

(MP)