„Jarmark Różności” dla WOŚP w Raszówce

wosp-25W niedzielę, 15 stycznia w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Raszówce odbędzie się „Jarmark Różności”. Każdy, kto chce przyłączyć się do 25 Finału WOŚP, a przy okazji miło spędzić popołudnie, może przyjść do Świetlicy Wiejskiej. Start o godzinie 15.00.

W Raszówce po raz drugi organizowana jest zbiórka pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgromadzone podczas tegorocznej edycji pieniądze, organizacja przeznaczy na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

– Blisko 1,5 tysiąca złotych udało nam się zebrać podczas zbiórki w ubiegłym roku. To całkiem niezły wynik, ale mam nadzieję, że w tym roku uda nam się pobić ten rekord – mówi Małgorzata Czaja, organizatorka „Jarmarku Różności” i wolontariuszka.

15 stycznia, tak jak w całym kraju, także w Raszówce odbędzie licytacja różnych przedmiotów, m.in. biżuterii, zabawek, czy książę. Na osoby, które będą chciały włączyć się do ogólnopolskiej akcji i przyjdą w niedzielę do świetlicy, będzie czekać aromatyczna kawa i herbata oraz domowe ciasta. Będzie również okazja zagrać w gry planszowe.