„Jarmark Rozmaitości” w Raszówce dla WOŚP

Lubiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza na „Jarmark Rozmaitości”, który w najbliższą niedzielę odbędzie się w świetlicy w Raszówce. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie Orkiestrze, która w tym roku zbiera środki na wyposażenie podstawowych oddziałów neonatologicznych. Wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan na licytację przekazał okolicznościową srebrną monetę, wydaną z okazji 35 – lecia Zbrodni Lubińskiej.

– Czekamy z pysznym ciastem, aromatyczną kawą i herbatą, sympatykami grania w gry planszowe oraz licytacją atrakcyjnych przedmiotów – mówi Małgorzata Czaja, drużynowa z Pierwszej Drużyny Harcerskiej „Aquila“ z Raszówki.

Podczas aukcji licytowane będą m.in. zabawki, upominki, książki i inne drobiazgi. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści oraz harcerze i zuchy z muzycznym repertuarem

– Z nami spędzisz miło niedzielne popołudnie. Przyjdź i wesprzyj Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto w takiej Orkiestrze grać do końca świata i jeden dzień dłużej z każdym, kto chce być z nami, kto nie przeszkadza, kto rozumie, kto kocha to robić. O Aniołach już nie wspomnę, jak zwykle będą z nami – zaprasza druhna Małgorzata Czaja.

Jarmark rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 19.00.