IX NOC ŚWIĘTOJAŃSKA w Gminie Lubin

Już po raz dziewiąty zapraszamy na Noc Świętojańską do miejscowości Bukowna w sobotę 24.06.2017 r. od godz. 15:00. Do udziału w imprezie zachęcamy wszystkich bez względu na wiek, ponieważ będzie wiele atrakcji: konkursy świętojańskie, obozowisko Słowian, pokazy walk słowiańskich, bieg woja, kuchnia słowiańska, nauka tańców integracyjnych, kramy rękodzieła artystycznego, pokazy strażackie (OSP Zimna Woda).

Na scenie nie może zabraknąć gospodarzy. Muzycznie i kabaretowo zaprezentuje się Swojska Nuta i Przyjaciele oraz  Teatr  Aktów Cztery. Szykujemy wiele niespodzianek i gwarantujemy doskonałą zabawę. Wieczorem odbędzie się koncert zespołu SING SING oraz efektowny Taniec Ognia.

Dodatkową atrakcją 9 Nocy Świętojańskiej będzie II PRZEJAZD NA BYLE CZYM. Spodziewamy się różnych pojazdów napędzanych  siłą mięśni i jak zwykle liczymy na pomysłowość mieszkańców naszej gminy.

Podczas imprezy odbędzie się również II ZLOT BLIŹNIAKÓW mieszkających na terenie naszej gminy. Takie spotkanie to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt i być może zawarcia lub zacieśnienia znajomości wśród braci bliźniaczej.
Na pamiątkę wydarzenia – każdy bliźniak otrzyma  pamiątkową koszulkę ze  Zlotu Bliźniaków w Gminie Lubin, jeśli zgłosi chęć uczestnictwa do 20 czerwca 2017 r. do godz. 12:00 na adres:  sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, Księginice 14, tel. 76 844 82 33 lub tel. 76 845 59 86.

Kolejny raz Ośrodek Kultury Gminy Lubin organizuje imprezę wspólnie z sołtysem
i sołectwem miejscowości Bukowna oraz Stowarzyszeniem „Bukowna”.

Podczas imprezy zapraszamy do udziału w konkursach:

Serdecznie zapraszamy!