IX Festyn Parafialny w Zimnej Wodzie

Ksiądz Proboszcz i Rada Parafialna Parafii Świętej Trójcy w Zimnej Wodzie zapraszają na festyn, którego głównym celem jest zbiórka funduszy na renowację świątyni. Można mieć pewność, że jak zwykle odbywać się to będzie w wyjątkowej atmosferze i z wyjątkowym przesłaniem księdza proboszcza Andrzeja Tomaszewskiego.

Festyn Parafialny organizowany pod hasłem „Silni jednością w Chrystusie” rozpocznie o godz. 12.00 Msza Św. Potem uczestnicy Eucharystii przeniosą się na tereny zielone przy kościele, gdzie czekać będzie na nich moc atrakcji.

Animacje dla dzieci, konkursy, gry sportowe, pokazy OSP Zimna Woda i tradycyjnie już wyjątkowa uczta kulinarna w postaci regionalnych specjałów.

Na scenie wystąpią „Osieczanki” z Osieka, „Perła” z Przybyłowic, „Teatr Tańca z Raszówki” , Oskar Gomółka z Wrocławia, Riki-muzyk Dance, Aleksandra Pęciak i Bernadeta  Kot.

Odbędzie się także aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na remont kościoła. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się drewniane zabawki, wykonane przez wójta Gminy Lubin Tadeusz Kielana.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w festynie!