System ostrzegania dla wszystkich sołectw

System powiadamiania i ostrzegania mieszkańców za pomocą wiadomości SMS rozbudowany został o wszystkie sołectwa Gminy Lubin. Oznacza to, że informacje przeznaczone dla danej miejscowości, otrzymywać będą tylko jej mieszkańcy, którzy zadeklarują taką wolę.

Urząd Gminy w Lubinie od kilku lat posiada mobilny system powiadamiania i ostrzegania swoich mieszkańców za pomocą wiadomości SMS. W roku ubiegłym system został udoskonalony i udostępniona została w ramach systemu powiadamiania aplikacja BLISKO, dzięki której znaczenie poszerza się zakres przesyłanych informacji.

Korzystając z możliwości systemu w tym miesiącu uruchomiliśmy dodatkowo 31 grup docelowych i w ramach rozbudowy systemu założono osobną grupę dla każdej miejscowości gminy Lubin. Takie rozwiązanie pozwala kierować informację przeznaczone tylko dla danej grupy odbiorców  np. terminy zebrań wiejskich, awarie, przerwy w dostawie wody itp.

Przypominamy że dla mieszkańców system powiadamiania jest bezpłatny. Informacje można otrzymywać na dwa sposoby: instalując aplikację BLISKO lub odbierając wiadomość SMS.

 

WYBIERZ SPOSÓB REJESTRACJI DO SYSTEMU POWIADAMIANIA I OSTRZEGANIA

(AH)

Lubin(G)_ulotka_A5_BLISKO_(www)