Ikar spalony w blasku Huzara

Początek 22. kolejki B klasy 3 grupy dał kibicom wiele wrażeń. Huzar Raszówka podjął Ikara Miłogostowice na swoim boisku. Gospodarze zmasakrowali gości 5:0.

Od pierwszej minuty Huzar agresywnie wszedł na połowę przeciwnika. Już w 9. minucie po pięknym prostopadłym podaniu gola na 1:0 strzelił Radosław Targowicz, kontuzjując uszkadzając niechcący szczękę bramkarza gości, który musiał zejść z boiska. W 35. Minucie, po fenomenalnym uderzeniu z rzutu wolnego, ponownie gola strzelił Radosław Targowicz. Pod koniec pierwszej połowy po fatalnym błędzie bramkarza z Miłogostowic  wynik na 3:0 ustalił Grzegorz Zuber.

W przerwie meczu sędzia ukarał kontuzjowanego bramkarza czerwoną kartką za niekulturalne zachowanie, zawodnik Miłgostowic w niewybrednych słowach opisywał pracę sędziego.  Także kibice gości dostali upomnienie od sędziego.  Arbiter zobowiązał gospodarzy do  postawienia ochrony przy sympatykach Miłgostowic , którzy obrażali sędziów.

Druga połowa zaczęła się niemrawie, ponieważ dopiero w 85. minucie piłka znalazła drogę do bramki, po uderzeniu bezpośrednio z rzutu rożnego. Trzecią bramką mógł się popisać Radosław Targowicz. W 90+5 minucie, czyli w ostatnich sekundach,  gola na 5:0 strzelił Leszek Zaręba.Gospodarze bardzo cieszyli się ze zwycięstwa, ponieważ do 5. miejsca w tabeli dzieli ich tylko 1 punkt.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Gabriel Głąbek z Raszówki. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Radosława Targowicza, któremu nagrodę w imieniu wójta Gminy Lubin wręczył radny Marcin Nyklewicz.