III Bieg Kopernika w Lubinie

Uczniowie i nauczyciele z I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w  III Biegu Kopernika, który odbędzie się 9 czerwca, start  o godz. 9.00. Ciągle trwają zapisy, zawodnicy będą mieli do pokonania 4- kilometrową pętlową trasę.

Start biegu zaplanowano przy I Liceum Ogólnokształcącym, meta będzie na Rynku. Zwycięzcy walczą o Puchar Dyrektora I LO w kategoriach: open, gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych, absolwenci  I LO, uczniowie I LO oraz najstarszy uczestnik/uczestniczka biegu.
Ta impreza to bieg uliczny o charakterze masowym , adresowany do młodzieży wszystkich typów szkół  oraz wszystkich miłośników biegania. Dokładny przebieg trasy to ulice:  Kopernika,  Wrocławska, Park Wrocławski, ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Paderewskiego,            Kościuszki, Konstytucji 3 Maja,  Al. Gen. Józefa Bema, 1-go Maja, Tysiąclecia, Rynek.

Wpisowe to 25 zł,  można  je wpłacać  w  sekretariacie szkoły. Pakiet startowy  będzie do odbioru  w piątek  8 czerwca od godz. 13stej w biurze zawodów w I LO.
Zapisy na:
https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/1772-iii-bieg-kopernika.html

O II Biegu na:
https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=51213&bieganie

Zobacz regulamin:
https://super-sport.com.pl/zapisy/regulamin/20180609_regulaminLubin.pdf

(SR)