Huzar Raszówka-Unia Szklary Górne 1:0 ( 0:0 )

W niedzielne popołudnie kibice obejrzeli ciekawy mecz czołowych drużyn B klasy. W przerwie rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Tomasz Kopyciński – Raszówka, a najlepszymi zawodnikami Damian Bartnikowski – Huzar i Grzegorz Stępiński – Unia.

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego obie drużyny dążyły do zdobycia bramki. Jednak duża nerwowość w grze sprawiała, że mecz toczył się najczęściej w środkowej fazie boiska. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i dopiero rzut karny podyktowany przez sędziego w 52. minucie dla Huzara, Łukasz Rudnicki zamienił na bramkę. Od momentu utraty gola drużyna Unii ruszyła do bardziej zdecydowanych ataków, a ekipa z Raszówki groźnie kontratakowała. Mimo kilku sytuacji bramkowych z obu stron wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

W przerwie rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Tomasz Kopyciński – Raszówka, a najlepszymi zawodnikami Damian Bartnikowski – Huzar i Grzegorz Stępiński – Unia. Nagrody wręczał Wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan w asyście radnego Marcina Nyklewicza.

Pozostałe wyniki rozgrywek naszych drużyn publikujemy poniżej.

Platan Siedlce –  Sokół Niechlów 4-1

Skarpa Orsk – Transportowiec Kłopotów 4-4