Halówka, tenis stołowy, bieg i pool bilard – zapraszamy na zawody

Przed nami kilka emocjonujących rozgrywek sportowych. W czwartek zorganizowany będzie turniej  piłki halowej dla chłopców do lat 13, a w godzinach popołudniowych turniej tenisa stołowego dla seniorów. W weekend królować będą biegi i pool bilard.

Powiatowo-gminny turniej halowej piłki nożnej chłopców do lat 13 rozegrany zostanie w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie. Wezmą w nich udział nasze 5-osobowe drużyny. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10.

Także 1 marca, rozegrany zostanie Powiatowo-gminny turniej tenisa stołowego dla seniorów. Mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni seniorzy i seniorki. Zawody rozpoczną się o godz. 16 w sali Liceum nr 3 w Lubinie, zapisy zaplanowano pół godziny wcześniej.

Gmina Lubin jest także współorganizatorem IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego test Coopera (bieg na 12 minut). Biegi odbędą się na stadionie RCS w Lubinie, zapisy prowadzone są przez strony internetowe: www.rcslubin.pl oraz www.feniks-timing.pl.

W niedzielę natomiast, zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców, do udziału w  Indywidualnych mistrzostwach Gminy Lubin pool bilard 8 bil. Zawody rozegrane będą w Lubińskim Centrum Bilardowym przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 6, znanym wśród mieszkańców jako bunkier. Zapisy rozpoczną się o godzinie 13.30, pół godziny później zaplanowano pierwsze uderzenia w bilę.

Zachęcamy do aktywnego udziału i kibicowania we wszystkich zawodach.

(SR)