Gminny Turniej Tenisowy o Puchar V-ce Przewodniczącego Rady Gminy Lubin

W minioną sobotę  na kortach w Karczowiskach rozegrano Gminny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Marcina Nyklewicza,  V-ce Przewodniczącego Rady Gminy Lubin. Z uwagi na upał, część zawodników wycofała się z rozgrywek. Pozostali zmierzyli się w grach podwójnych i singlowych, bez podziału na kategorie.

Zawody rozgrywane były w grupach, z których zwycięzcy grali o miejsce pierwsze, a drugie miejsca w grupach rywalizowały o miejsca trzecie.

Kolejność w grach singlowych przedstawiała się następująco:

1. miejsce zajął – Alfred Pilch, który pokonał Tomasza Targowicza 6;3, 6;2

3. miejsce zajął – Niko Lazaridis, który pokonał Radka Targowicza 6;4, 6;4

Kolejność w grach deblowych przedstawiała się następująco:

1 miejsce zdobyli – Alfred Pilch/ Radek Targowicz, którzy pokonali 6;4, 6;4 parę Targowicz Tomasz/ Lazaridis Niko

1. miejsce zdobyli -Marcin Nyklewicz/ Joanna Nyklewicz, którzy pokonali paręJerzy Tadla/ Marzena Bobińska, która ze względu na warunki pogodowe nie przystąpiła do gry.

Rozgrywki przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Po zakończonym turnieju nagrody zwycięzcom wręczył V-ce Przewodniczący Rady Gminy Lubin Marcin Nyklewicz. Najważniejszą nagrodę, w postaci Pucharu V-ce Przewodniczącego, otrzymała para deblowa Radek Targowicz i Alfred Pilch.

(JT)