Gminny Turniej Tenisa Stołowego – wyniki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im Orła Białego w Raszówce, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, kończący cykl turniejów w roku 2015.

Turniej otworzył pan Alfred Pilch z Urzędu Gminy w Lubinie, zapraszając wszystkich do zdrowej rywalizacji. Było na co popatrzeć. Tenis stołowy przyciągnął rodziny, śmiało można powiedzieć, że dzieci, miłość do tego sportu przejęły w genach od rodziców. Specjalnie na tę okoliczność stworzono dodatkową kategorię „Żaczków” dla najmłodszych uczestników.

Walka o podium odbywała się systemem każdy z każdym. Pod bacznym okiem sędziów pana Marka Rogalskiego i pana Bogdana Terefelko wyłoniono zwycięzców.

SENIORZY:

1 miejsce: Tomasz Jadach

2 miejsce: Tomasz Radulewicz

3 miejsce: Paweł Zdulski

SENIORKI

1 miejsce: Dorota Nowacka

2 miejsce: Monika Idczak

3 miejsce Iwona: Dawidowicz-Wąsiel

Wśród Juniorów zwyciężyli Roksana Kędzierska i Fabio Świątkowski, na drugiej pozycji uplasowała się Aleksandra Rogalska. Najlepszym kadetem okazał się Marek Huzar.

MŁODZICY I MŁODZICZKI

1 miejsca: Dominika Wąsiel i Oskar Jadach

2 miejsca: Katarzyna Rogalska i Hubert Zdulski

3 miejsce: Mateusz Łukasiewicz

4 miejsce: Jakub Skibik

5 miejsce: Marek Idczak

W najmłodszej grupie wiekowej, czyli w Żaczkach, wyłoniono trzech zwycięzców. Julia Wąsiel i Jakub Nowacki zajęli pierwsze miejsca, zaraz za nimi uplasował się Kacper Radulewicz.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, każdy również otrzymał nagrody rzeczowe, ufundowane przez Gminę Lubin. Dyplomy wręczał i gratulacje składał wiceprzewodniczący Rady Gminy Marcin Nyklewicz.

(AI)