Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Wielkie emocje, wysoki poziom i chęć rywalizacji, to wszystko towarzyszyło Gminnemu Turniejowi Tenisa Stołowego, który odbył się w sali gimnastycznej w szkole w Raszówce. W zawodach wzięło udział 25 osób. Byli to zarówno amatorzy jak i wielkie sławy, jak była mistrzyni Polski Dorota Nowacka.

Rozgrywki toczyły się w sześciu kategoriach wiekowych. Sędzia główny Marek Rogalski, trener naszej drużyny LZS Raszówka pilnował aby wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.

Puchary w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla wraz z byłą mistrzynią Polski Dorotą Nowacką.  W kategorii młodziczek pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Babiarczyk, a w juniorkach Katarzyna Rogalska. Kategoria seniorek nie przyniosła zaskoczenia, wygrała Dorota Nowacka, kolejno za nią uplasowały się Monika Idczak i Aleksandra Rogalska.

W kategorii młodzik pierwsze miejsce zajął Bartosz Łagoda, drugie Maksymilian Magdziak, a brąz wywalczył Grzegorz Góral. W tej kategorii wiekowej wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Juniorzy klasyfikowali się następująco: pierwsze miejsce Oskar Jadach, drugie Łukasz Ickiewicz, trzecie Jakub Skibik.

Wśród seniorów, po bardzo wyrównanej walce, pierwsze miejsce wywalczył Marek Cholewa, tuż za nim znalazł się Filip Pilarczyk, a trzecie miejsce przypadło w udziale Arturowi Hankusowi.

(JI)