Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im Orła Białego w Raszówce zorganizowano już po raz czwarty Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Było na co popatrzeć, walka o podium odbywała się systemem każdy z każdym.

Turniej otworzył Marek Rogalski – sędzia zawodów, życząc wszystkim jak najlepszych osiągnięć sportowych i  przede wszystkim zdrowej rywalizacji. Nagrody przyznano w kilku kategoriach.

Wśród seniorów zwyciężył Marek Cholewa z Raszówki, drugi był Mirosław Majcher z Raszówki, a trzeci Jan Janiszak z Karczowisk.

W kategorii seniorek triumfowała Dorota Nowacka z Raszówki. Najlepszą w kategorii dziewcząt okazała się Amelia Jędrzejewska z Raszówki.

Najzacieklejsza walka odbywała się w kategorii juniorów i chłopców. Ostatecznie zwycięzcą został Łukasz Ickiewicz z Raszówki, za nim uplasował się Kacper Kulpa, trzecie miejsce wywalczył Carlo Janiszak z Karczowisk. W kategorii chłopców niepokonany okazał się Bartosz Łagoda, który nie przegrał żadnego pojedynku, drugie miejsce wywalczył Maksymilian Magdziak, po brąz sięgnął Jakub Nowacki z Raszówki. W konkursowe szranki stanęło 15 zawodników.

(ŁI)