Gminny Turniej Piłki Siatkowej rozstrzygnięty

Mimo, że ich drużyna liczyła tylko pięciu zawodników, utrzymali wysoki poziom gry z pierwszej kolejki rozgrywek i ponownie zwyciężyli. Ekipa Lisiec I zmiażdżyła pozostałe zespoły pewnie sięgając po puchar lidera w finale Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej.

Wszystkie zespoły, które wzięły udział w II kolejce Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej pokazały nie tylko wysokie umiejętności ale także wolę walki. Dzięki temu emocje podczas rozgrywek momentami sięgały zenitu. Jednak już od pierwszych minut turnieju to drużyna Lisiec I wyraźnie przejmowała prowadzenie, pomimo braków kadrowych w zespole.

Turniej rozegrany systemem „każdy z każdym” zakończył się w następujący sposób:

I miejsce Lisiec I 8-16 16:0

II miejsce Lisiec II 8-12 12:6

III miejsce Osiek 8-8 9:10

IV miejsce Szklary Górne 8:4 7:12

V miejsce Raszówka 8:0 0:16

Podczas turnieju sędzia główny Adam Rogowski wraz z Jerzym Tadlą, Gminnym Instruktorem Sportu wybrali najbardziej wartościowych zawodników rozgrywek. Nagrodzeni zostali:

  • rozgrywający – Jerzy Herbut ( Lisiec I)
  • zagrywający – Artur Rupa ( Lisiec I)
  • zawodnik – Krzysztof Drzazga ( Lisiec II)

Nagrody ufundowane przez Gminę Lubin – puchary i piłki – w imieniu Wójta Tadeusza Kielana wręczał zawodnikom Jerzy Tadla.

Finał Gminnego Turnieju Piłki siatkowej odbył się w niedzielne przedpołudnie na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce.

(AI, JW)