Gminne derby na koniec kolejki

Platan Siedlce i Victoria Niemstów – to drużyny Gminy Lubin, które w ten weekend rozegrają ostatnie gminne derby rundy jesiennej. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 14.00 w Siedlcach.

Choć faworytem wydaje się być drużyna z Siedlec, bo w tabeli ma ona nad Victorią aż dziewięciopunktową przewagę  – to jak wiadomo w piłce nożnej wynik trudno przewidzieć. Pewnym jest natomiast, że emocji nie zabraknie, bo obydwie drużyny nastawiają się na zwycięstwo.

Także w niedzielę Transportowiec Kłopotów zmierzy się z zespołem Błysk Studzionki. Mecz odbędzie się na boisku w Oborze o godz. 11.00

W sobotę na własną murawę wybiegnie reprezentacja Huzara Raszówka, która zagra z Wiewierzanką  Wiewierz. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30.

Najbliższa kolejka będzie przedostatnią w tej rundzie dla drużyn A-klasy i Okręgówki. Pauzuje Fortuna Obora, a Unia Miłoradzice zagra ze Zjednoczonymi Snowidza. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę o godz. 14.00 na boisku im. Mieczysława Lodzińskiego w Księginicach.

Iskra Księginice rozegra najbliższe spotkanie w Legnickie Polu.

(MG)