Gmina Lubin na antenie TVP Wrocław

W najbliższą niedzielę na antenie TVP Wrocław, w programie nadawanym na żywo, zaprezentowane zostaną osiągnięcia ostatnich lat Gminy Lubin. Wójt Tadeusz Kielan będzie jednym z gości audycji publicystycznej  „Teraz wieś”, która ma już  22-letnie tradycje i jak jej nazwa wskazuje, zajmuje się szeroką tematyką rolnictwa i życia na wsi.

Kamery TVP Wrocław  gościły w mijającym tygodniu w naszej gminie, autor audycji – redaktor Jan Cezary Kędzierski rozmawiał z wieloma osobami i odwiedził dziesiątki interesujących i wartych pokazania miejsc.

W niedzielę, na antenie TVP Wrocław będzie więc mowa m.in. o inwestycjach, ochronie środowiska, oświacie oraz o bieżących sprawach, czyli np. dobiegającej końca walce o utrzymanie granic Gminy Lubin.

Zapraszamy przed telewizory w niedzielę 28 lipca o godz. 10.15. Powtórka tego programu będzie nadawana w poniedziałek o godzinie 17.30, będzie on także dostępny na stronie internetowej TVP https://wroclaw.tvp.pl/1631582/teraz-wies , audycja Teraz wieś TVP3 ma też swoje konto na Facebooku.

(SR)