Głosujmy na projekt Huzara z Raszówki !

Wniosek naszego klub Huzar Raszówka został zakwalifikowany do konkursu organizowanego w ramach projektu Aktywny Dolny Śląsk – budżet obywatelski na organizację imprezy pod nazwą ” Festyn Bezpieczne Wakacje”.  O pozyskaniu pieniędzy na ten cel decyduje jednak głosowanie, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Lubin do wsparcia naszego reprezentanta!

Zwłaszcza, że jest to projekt, który oficjalnie zgłosił Huzar Raszówka, ale jest wspierany przez OSP Raszówka i  Gminę Lubin. Z naszej gminy to jedyny zgłoszony projekt, który przeszedł  formalno- merytoryczną kwalifikację. Huzar ubiega się o dofinansowanie  festynu, którego organizacja jest planowana na 11 sierpnia w Raszówce.

– Liczę, że dzięki Państwa oddanym głosom osiągniemy sukces i będziemy wspólnie bawić się na wspomnianym festynie – mówi Alfred Pilch, z-ca kierownika referatu oświaty i kultury fizycznej Urzędu Gminy Lubin – Ten festyn odbędzie się niezależnie od wyniku głosowania na boisku sportowym w Raszówce, jednak byłoby bardzo dobrze pozyskać na ten cel dodatkowe pieniądze. Jeden projekt może otrzymać dofinansowanie do kwoty 20 tysięcy złotych i prawie o taką kwotę ubiega się Huzar Raszówka. To mieszkańcy konkretnych subregionów, w naszym przypadku legnickiego, głosują i wyłaniają  projekty do sfinansowania i realizacji.  Dlatego zachęcam wszystkich do oddania głosu na Raszówkę.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową  aktywny.dolnysląsk.pl . Od razu po otwarciu strony pojawia się napis „zagłosuj”, trzeba w niego kliknąć i wypełnić formularz. Nasz projekt znajduje się w zakładce  „projekt sportowy, turystyczny lub sportowo-turystyczny” pod numerem 104. Po wypełnieniu formularza, każdy głosujący otrzyma SMS z kodem, który należy wpisać i zagłosować.  Głosujmy więc i trzymajmy kciuki za nasz projekt!

Do podziału jest milion złotych budżetu obywatelskiego , który  podzielono na pięć  okręgów: jeleniogórski, wałbrzyski, legnicki, wrocławski oraz miasto Wrocław. Każdy z okręgów dysponuje kwotą 200 tysięcy złotych.

(SR)