Głosuj na przedszkolaków i wygraj cenne nagrody!

20161118_093121_burst01Dzieci z Punktu Przedszkolnego w Wiercieniu wzięły udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym „Baw się zdrowo!”. Maluchy wysłały swoją pracę i teraz proszą internautów o oddawanie na nich głosów. Do wygrania są cenne nagrody, nie tylko dla uczestników konkursu, ale także dla głosujących.

– Dzieci z naszego Punktu Przedszkolnego wysłały pracę na konkurs ekologiczny na stronie buliba.pl Teraz potrzebujemy wsparcia internautów do głosowania na naszą pracę. Głosowanie zaczyna się w ten czwartek, 24 listopada – mówi Lucyna Szudrowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Raszówce.

Hasło tegorocznej edycji konkursu to „Baw się zdrowo!”. Organizatorzy zabawy zachęcają do promowaniu zdrowego stylu życia, a więc zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i zdrowych nawyków u dzieci.

Praca maluchów z Wiercienia świetnie wpisała się w klimat konkursu. Propaguje nie tylko zdrowy styl życia, ale także nawiązuje do ekologii. Do jej wykonania dzieci wykorzystały materiały nie tylko plastyczne, ale także rzeczy, które już do niczego się nie przydadzą.

Jury oceniać będzie wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.

Do wygrania jest 279 nagród dla przedszkoli i 127 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Jest o co walczyć, wśród nagród dla przedszkoli znajduje się wyposażenie placów zabaw, kreatywne zestawy do zabawy oraz gry i książki. Internauci z kolei, oddając swój głos, mogą wygrać voucher do hotelu spa, bony na zakupy, kosmetyki oraz plecaki i torby dla dzieci.

Głosowanie internetowe rozpoczyna się o godzinie 12.00 w najbliższy czwartek. Zakończy się o godzinie 22.00 w poniedziałek, 28 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników zaplanowano na 01 grudnia br.

Więcej szczegółów na stronie www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2016.

Zachęcamy do głosowania na naszych przedszkolaków!