Giełda Piosenki Turystycznej w Goli

Ośrodek Kultury Gminy Lubin, jak co roku, zorganizował Giełdę Piosenki Turystycznej ’2017. Przegląd odbył się w świetlicy wiejskiej w Goli.

Uczestnikami spotkania byli członkowie zespołów: SZuM ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, GAMA ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych, VENTUS CREPANTIS ze Studia Piosenki ŁAŁ działający przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin oraz solistka Aleksandra Naglik – mieszkanka Obory.

Giełdę Piosenki Turystycznej połączono z rajdem pieszym. Celem wędrówki było zdobycie najwyższego szczytu w powiecie lubińskim – „Grzybowa Góra” (216,7 m n.p.m.). Wszyscy uczestnicy wyprawy podjęli trud wspinaczki ze śpiewem na ustach.

Po powrocie z rajdu odbyło się wręczanie nagród. Wszyscy wykonawcy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego też uczestników nagrodzono czterema równorzędnymi pierwszymi nagrodami.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

(fot: Paweł Szydło)