Gala z udziałem zespołu Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy zagra podczas tegorocznej gali rozdania nagród Anioły Kultury Gminy Lubin. To zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, zdobywać rzeszę fanów i cieszyć się życzliwością krytyków.

Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja grania to znaki firmowe zespołu, który karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Podczas koncertu „ Ważne piosenki i piosenki Młynarskiego” usłyszymy utwory, w których Adam Nowak, charyzmatyczny lider  w swoich tekstach zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Wszystko w dźwiękach gitar, akordeonu i kontrabasu łączących rockowe granie z liryką, która porusza i pozostaje na długo w słuchaczu.

Usłyszymy również niezwykłe interpretacje utworów Wojciecha Młynarskiego, które zespół zawarł na pokrytej platyną płycie „Młynarski”, mierząc się z największymi przebojami mistrza,  „Jeszcze w zielone gramy” czy „Jesteśmy na wczasach”.

Twórczość Wojciecha Młynarskiego towarzyszy nam podczas tegorocznych Dni Kultury Gminnej. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaczął koncertem „Młynarski –piosenki”, który odbył się 10 maja 2019 roku w Raszówce, gdzie zespoły OKGL znakomicie zaprezentowały interpretacje utworów tego wybitnego poety, autora tekstów i tłumacza.

Tym razem Ośrodek zaprasza na czwartek 23 maja do świetlicy w Oborze, godz. 17.00. Wszystkich zainteresowanych  zapraszamy po odbiór wejściówek do siedziby Ośrodka Kultury Gminy Lubin, ul. Księcia Ludwika I 3. Tel. 76 844 82 33, 76 845 59 86.

(OKGL)