Fortuna Obora – Łagoszowianka Łagoszów 4:2 (3:0)

Piłkarze Fortuny od początku rozgrywek prezentują się zdecydowanie lepiej niż w poprzednim sezonie. Gra ,a przede wszystkim zdobycze punktowe,  mogą napawać optymizmem przed następnymi spotkaniami A klasy.

Pierwsza połowa niedzielnego meczu była popisem strzeleckich umiejętności Mariusza Kulickiego ,który w przeciągu 30 minut zdobył 3 bramki (12., 20., 42.min.). Gospodarze w pierwszej odsłonie meczu mieli jeszcze trzy okazje do zdobycia bramki. Po zmianie stron w 51. minucie goście zdobyli bramkę i od tego momentu uwierzyli, iż mogą odrobić straty. Mecz stał się bardziej wyrównany z szansami bramkowymi z obu stron. Dopiero trafienie Piotra Wanata z rzutu karnego uspokoiło ataki drużyny z Łagoszowa. W końcowych minutach goście zdobyli drugą bramkę lecz zabrakło czasu na odrobienie pozostałych strat. Ciekawym wydarzeniem tego meczu był występ w pierwszej połowie 16 letniego Huberta Zdulskiego.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych ,którego zwycięzcą został Mariusz Panek z Miłoradzic. Najlepszym zawodnikiem wybrano Mariusza Kulickiego (Fortuna). Nagrody w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał Jerzy Tadla.

(JT)