Festyn w Chróstniku

Bieg w różowych okularach, taniec zwierząt, bitwa na kulki czy „trzepaczkowe” bańki to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowała dzieciom pani sołtys Elżbieta Białasiewicz wraz z Radą Sołecką Chróstnika.

Jak co roku w Chróstniku odbył się festyn dla dzieci. Atrakcjom nie było końca. Wspaniale poprowadzone zabawy sprawiły, że  w konkursowe szranki stawali nawet rodzice. Szczególnie emocjonująca była bitwa na kulki z papieru, gdzie do zabawy włączyli się wszyscy obecni na świetlicy. Niemniej zabawny był bieg z piłką w „różowych okularach”, które rozmywały obraz uczestników.

Sporo śmiechu było również przy konkurencji wyścig słoni czy jazda na sankach w lecie, przy których za kijki służyły gumowe przepychaczki do toalet. Zabawa zakończyła się przed świetlicą robieniem „trzepaczkowych” baniek mydlanych. Tak naprawdę bańki robiono trzepaczkami do dywanów.

Świetna atmosfera, słodycze, wata cukrowa, oraz automat do robienia zdjęć spowodowały, że dzieci mówiły, że jest to jedna z najlepszych imprez w której uczestniczyły.

Zapraszamy do fotorelacji.

(AI)