Festyn Rodzinny w Raszówce

20160526_153548_HDRSkakanie w workach, toczenie wielkiego jajka czy bieg w podwójnych spodniach  – to tylko niektóre atrakcje Festynu Rodzinnego, który odbył się w Raszówce. Impreza zorganizowana przez Sołtysa i Radę Sołecką Raszówki, cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

– Zdecydowaliśmy się połączyć Dzień Dziecka z Dniem Matki i udało się stworzyć bardzo fajną imprezę dla całych rodzin – mówi Tadeusz Kosturek, sołtys Raszówki. .

Dmuchańce, słodkości, kiełbaski z grilla przygotowywane przez strażaków z Raszówki to tylko część atrakcji, które czekały na uczestników imprezy. Bardzo ciekawą pozycją był pokaz tresury psów, biorących udział w dogoterapii, oraz możliwość zwiedzenia wozu bojowego OSP Zimna Woda.

Nie zabrakło również konkursów sportowych, które poprowadził radny gminy Marcin Nyklewicz. Dobrej zabawie towarzyszyły nagrody, żadne dziecko nie zostało pominięte.

Rada Sołecka pomyślała również o mamach, można było razem ze swoimi pociechami zatańczyć zumbę i przy okazji trochę poćwiczyć kondycję.

Zabawa trwała do późnego wieczora, bo sprzyjała jej doskonała pogoda.

(AI)