Festyn Parafialny w Zimnej Wodzie

Ten festyn to już tradycja. Przyciąga nie tylko tłumy mieszkańców Zimnej Wody i okolicznych miejscowości, ale także gości spoza gminy. Trudno się dziwić, impreza z roku na rok się rozwija, gwarantując doskonałą zabawę, wyjątkową kuchnię, ale przede wszystkim, to co jest jej głównym przesłaniem duchową ucztę.

Ksiądz proboszcz Andrzej Tomaszewski oraz parafianie Kościoła p.w. Św. Trójcy w Zimnej Wodzie zapraszają na VIII już Festyn Parafialny „Silni jednością w Chrystusie”. Tradycyjnie już dochód z imprezy przeznaczony zostanie na remont świątyni.

Festyn odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 sierpnia 2018 r. Rozpocznie go o godz. 12.00 uroczysta Msza Św. Odpustowa, a następnie uroczystość przeniesie na tereny zielone przy świątyni.

Tam jak zwykle nie zabraknie dobrej muzyki i atrakcji dla dzieci. Niestety nie pojawi się zapowiadany wcześniej Górniczy Chór Męski, który trapią problemy zdrowotne, nie wystąpią także „Fudżijamki” z Proboszczowa. Na scenie zaprezentują się za to Zespól Wokalny „Lejdis” ze Składowic, „”Bez nazwy”, działający przy Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Lubinie oraz „Riki” Muzyk Disco. Można będzie także zobaczyć pokazy strażackie, odbędą się także konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w imprezie.

(MG)