Festyn „Bezpieczne wakacje” i początek rozgrywek piłkarskich

Nasze drużyny z klasy „A” zainaugurują w najbliższą niedzielę piłkarskie rozgrywki niższych lig w sezonie 2018/2019. Zachęcamy do gorącego dopingu! Dzień wcześniej także warto się wybrać na boisko. W Raszówce organizowany  jest coroczny festyn pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.

Przypomnijmy, że w sobotę Gmina Lubin, klub Huzar Raszówka i OSP Raszówka zapraszają zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców  na festyn pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Będzie to już dziewiąta edycja tej imprezy. Start o godzinie 13.30. Do zabawy zapraszane są całe rodziny, festyn organizowany jest na boisku sportowym klubu Huzar Raszówka. W programie przewidziano wiele atrakcji, którym będzie przyświecać tytułowy cel główny, czyli propagowanie bezpiecznych zachowań. Będą więc przedstawiciele policji, straży pożarnej, pokazy pierwszej pomocy, konkursy i zabawa do samego rana.

W niedzielę natomiast warto przyjść i kibicować naszym piłkarzom z Miłoradzic i Kłopotowa. Unia Miłoradzice będzie podejmować Albatrosa Jaśkowice, początek meczu o godz. 15.00. W klasie „A” zadebiutują także członkowie drużyny Transportowiec Kłopotów. Na boisku w Oborze zmierzą się z Bazaltem Piotrowice, początek spotkania o godz. 14.

(SR)