Festiwal kapusty i pieroga online

Przed nami XII edycja Festiwalu Kapusty i Pieroga, która w całości odbędzie się online. To  pomysł Ośrodka Kultury Gminy Lubin na to, jak zebrać mieszkańców gminy w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. W nowej edycji pojawią się nowe propozycje konkursowe -fotograficzna i literacka.

Nawet w wirtualnej odsłonie festiwalu nie mogłoby zabraknąć tradycyjnego konkursu kulinarnego z udziałem naszych kół gospodyń, sołectw, zespołów i aktywnych grup. Celem tegorocznej zabawy jest stworzenie wirtualnego przepiśnika, w którym znajdą się konkursowe potrawy, tak aby każdy mógł wypróbować przepisy i doskonalić sztukę kulinarną.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zachęca do wspólnej zabawy!

KONKURS KULINARNY– „Najlepsza potrawa z kapusty i pieroga” dzięki któremu stworzymy multimedialny przepiśnik z potrawami z kapusty i pieroga, który dodatkowo będzie ubarwiony pięknymi zdjęciami, które otrzymamy.

KONKURS FOTOGRAFICZNY– „Kadr inspirowany kapustą lub pierogiem”, czekamy na zdjęcia inspirowane kapustą lub pierogiem – w końcu wyobraźnia nie zna granic.

KONKURS LITERACKI – „Twoje wspomnienie z Festiwalu” – mamy nadzieję, że podzielicie się z swoimi najlepszymi wspomnieniami z jedenastu już edycji Festiwalu Kapusty i Pieroga.

– Jesteśmy przekonani, że mimo iż Festiwal nie odbywa się w tradycyjny i dobrze znany nam sposób w miejscowości Księginice będziemy mogli wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile. Tradycyjnie Festiwal trwał jeden dzień, tegoroczna edycja online potrwa 3 tygodnie – mówi Magdalena Dubińska, dyrektor OKGL.

Wszystkie szczegóły konkursów znajdują się w poniższych regulaminach.

Regulamin i karta zgłoszenia- Festiwal Kapusty i Pieroga 2020 – Konkurs Foto

Regulamin i karta zgłoszenia- Festiwal Kapusty i Pieroga 2020 – PRZEPIŚNIK