Dzień Kobiet w Składowicach

Impreza z okazji Dnia Kobiet, która odbyła się w świetlicy w Składowicach była niczym sobotnia pogoda – zaskakująca, interesująca i pełna emocji. Dużo się działo, a organizatorzy czyli sołtys Składowic – Lucyna Franczak wraz z Grażyną Balewicz i Radą Sołecką jak zwykle nie zawiedli i przygotowali sporo niespodzianek i atrakcyjnych nagród. Atmosfera od samego początku zapowiadała świetną zabawę.

Pani Lucyna i Grażyna włożyły mnóstwo pracy w przygotowanie świetnych skeczów, których nie powstydziłyby się czołowe polskie kabarety. Oprawę muzyczną przygotowali Magda i Paweł Ród (członkowie rady sołeckiej). Wśród atrakcji był również pokaz „kobiecych charakterów” i karaoke. Wszystko miało piękną oprawę i urocze dekoracje.

Biesiadujące panie odwiedził z kwiatami wójt Tadeusz Kielan wraz ze swoim zastępcą Bartoszem Chojnackim. Włodarz Gminy Lubin obchodził tego dnia swoje urodziny i z tej okazji panie odśpiewały jubilatowi „Sto lat” oraz wręczyły skromny upominek. Każda uczestniczka imprezy otrzymała również kwiat od radnego Gminy Lubin Krzysztofa Lewickiego.

Wspólne biesiadowanie trwało do rana, a i ja tam byłam, miód i wino piłam, a com widziała i słyszała… i tak wszystkiego nie opowiedziałam …

(IT)