Dzień Kobiet w Chróstniku, Niemstowie i Miroszowicach

IMG_4249Konkursy, skecze, karaoke i pokazy przygotowywania kompozycji z owoców – to tylko niektóre atrakcje Dnia Kobiet, który w minioną sobotę odbył się w Chróstniku. Impreza przygotowana została przez Panią Sołtys Bogusławę Dąbrowską i Radę Sołecką.

Ponieważ to Panie tego dnia miały się bawić i świętować, ciężar pracy organizacyjnej wziął na siebie przewodniczący Rady Sołeckiej Chróstnika Wiesław Dąbrowski, który dbał o tym, by żadnej z uczestniczek imprezy niczego nie brakowało. Panie dostały o niego nie tylko kwiaty, ale także niespodziankę w postaci przygotowanego specjalnie na tę okazję tortu. Jedną z głównych atrakcji imprezy był pokaz przygotowywania kompozycji z owoców. Jak się okazuje można z nich stworzyć prawdziwe cuda. Panie najpierw podpatrywały, a potem same tworzyły swoje dekoracje. Ze specjalnymi życzeniami przyjechał do Chróstnika wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan życząc Paniom zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów zawodowych i osobistych, ale przede wszystkim dobrej zabawy, która po wyjeździe szefa gminnego samorządu miała się na dobre dopiero rozpocząć…

Niemstów

Dzień Kobiet w Niemstowie 092Tegoroczne Święto Kobiet w Niemstowie rozpoczął występ kabaretu „ALE BABY” z Krzeczyna Małego, który został nagrodzony gromkimi brawami. Dużym zaskoczeniem, a zarówno niespodzianką okazał się pokaz mody przedstawiony przez mieszkańców Niemstowa Zbyszka, Eugeniusza, Józka, Sebastiana, Roberta, Andrzeja, Mariusza oraz Jarka, za co Panie bardzo serdecznie podziękowały panom nie tylko brawami ale również okrzykami radości. Pokaz wywołał wiele pozytywnych emocji. Podczas zabawy w konkursach przygotowanych przez zaproszone Panie z kabaretu można było wygrać nagrody. Jedną z atrakcji był pokaz ręcznie wykonanych kwiatów z bibuły, które zostały wykonane przez mieszkanki Niemstowa na warsztatach w miejscowej bibliotece. Organizatorzy serdecznie dziękują Szkole Podstawowej w Niemstowie za przygotowanie laurek dla uczestniczek spotkania oraz Mariuszowi za wykonanie pamiątkowych skarpetek. Pragniemy również podziękować kabaretowi „ALE BABY” za wspaniały występ.

Miroszowice

12799017_882066578559205_4247671479653755384_nWielką niespodzianką dla Pań były obchody Dnia Kobiet w Miroszowicach. Zgodnie z zapowiedziami działy się prawdziwe cuda. Każda z Pań mogła poczuć się prawdziwą damą. Było miło, sympatycznie, wesoło i smacznie. Dwóch Piotrów i Jakub, z ogromną kultura, zabawiali Panie muzyką, konkursami, dowcipami i tańcem, a na koniec czterech tenorów zaśpiewało wszystkim paniom „Sto lat”. Jeśli jeszcze raz zapyta nas ktoś ” gdzie te chłopy…?” odpowiemy, że tu w Miroszowicach. Dziękujemy!

(MG, AO, BS)

Chróstnik

Niemstów

Miroszowice