Dzięki nim czytamy i poznajemy języki….

Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce uczestniczy obecnie w następujących programach, dzięki którym Czytelnicy (dorośli, młodzież i dzieci) mają możliwość BEZPŁATNEGO korzystania z zasobów w dowolnym miejscu i czasie oraz nauki języków obcych:

Ibuk Libra – nowoczesna platforma dla edukacji i rozwoju należąca do Wydawnictwa Naukowego PWN. Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej. Czytelnicy Biblioteki w Raszówce oraz filii otrzymują bezpłatny dostęp do 3040 tytułów.

Legimi – dostęp do kilkunastu tysięcy książek i audiobooków, w tym do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.

Lerni – to zasoby do nauki aż pięciu języków obcych (angielski, angielski biznesowy, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski) w najnowszej platformie online zawierającej ponad 1000 multimedialnych lekcji – LERNI. Czytelnicy bezpłatnie mogą korzystać z 60% materiałów.

(GBP)